BohaterowieSutton ‘Kitty’ Irwin (24) 

– striptizerka, pracuje w klubie Venus. Rodzice Sutton nie mają pojęcia czym zajmuje się ich córka i dla ich dobra lepiej, żeby tak zostało. Jest miła i pomocna, ale kiedy trzeba potrafi pokazać, że nie powinno się z nią zadzierać. Liam Payne (25) 

– bokser. Po wygranej walce jego przyjaciele zabierają go do klubu ze striptizem. Tam ‘’wynajmują’’ specjalnie dla niego jedną z dziewczyn, która przez całą noc ma spełniać jego zachcianki. Kitty, bo taki ma pseudonim, robi wszystko, aby zadowolić klienta.Harry Styles (24) 

– model. Prywatnie jest najlepszym przyjacielem Liama i to właśnie on zabiera go do klubu ‘Venus’. Harry uwielbia przepych i kobiety, ale z czasem zaczyna częściej myśleć o założeniu rodziny. Alaska Payne (22)

 – asystentka. Siostra Liama, pracuje w agencji ich matki. Ich głównym modelem jest Harry, w którym Alaska jest zakochana bez wzajemności. 


_____________________________________________


John James, X, dla znajomych JJ. Ma 32 lata i jest przyjacielem Sutton. Znają się od wielu lat, jednak dziewczyna nie wie, że jest on w niej zakochany. 

Karen Payne, X,  matka Alaski i Liama. Właścicielka agencji ‘KAL Models’, bardzo znana i szanowana w świecie mody. Mimo rozwodu nie zmieniła nazwiska, dzięki któremu jest rozpoznawalna. 

Charlie Weber, X, sprzątacz. 25 latek sprząta w agencji Karen, od kiedy jego ojciec się rozchorował.

Nicole Clare, X, stylistka. Nikki ma 24 lata i jest znajomą Liama ( i była przyjaciółką Katy). Oraz:

Stanley 'Stan' Rogers, 52, X
Louis Tomlinson, 26, piłkarz, X
Victoria Jones, 24, fryzjerka, dziewczyna Louisa, X
Niall Horan, 25, piłkarz, X
Zayn Malik, 25, kierowca F1, X
Jessii, 31, striptizerka, X
Marie Perez, 23, modelka, dziewczyna Zayna, X* X - zdjęcie postaci.

4 komentarze: