BohaterowieSutton Irwin, 29 

Po wypadku rodzina 'wywiozła' ją do Nowego Jorku, gdzie po krótkim czasie wybudzono ją ze śpiączki. Mimo, że minęło już pięć lat ona nadal nie potrafi przypomnieć sobie swojego życia sprzed wypadku, a jej rodzice oraz siostra wcale jej tego nie ułatwiają. Pracuje jako ekspedientka w sklepie odzieżowym. Od roku związana ze Scott'em. 


Liam Payne, 30

Po tym jak rodzina Sutton ukryła przed Liam'em nowe miejsce zamieszkania dziewczyny, zmuszony był do wychowania córki samodzielnie. Przez kilka miesięcy próbował dowiedzieć się gdzie wywieziono jego ukochaną, jednak wszystko było to na marne. Dwa lata temu poznał Kim, a od trzech miesięcy planują ślub. Właściciel klubu bokserskiego, posiadacz udziałów w firmie matki oraz sam nadal boksuje. 


Pozostali:

Lola Lennox, 26 [zdjęcie]
 Przyjaciólka Sutton, razem pracują. Ludzie często myślą, że dziewczyna przedstawia im się nieprawdziwym imieniem i nazwiskem, ale to tylko jej rodzice mieli dziwne poczucie humoru. 


Alaska Payne, 27 [zdjęcie]
Alaska od samego początku pomagała bratu w wychowaniu córeczki i pewnie dlatego Mia uważa swoją ciocię za chodzący ideał. Od roku Al zajmuje się agencją KAL, po tym jak jej matka postanowiła trochę odpuścić. W szczęśliwym związku z Harrym. 


Harry Styles, 29 [zdjęcie]
Kilka dobrych kontraktów spowodowało, że Harry jest jednym z najlepiej zarabiających modeli świata. Strasznie przeżył to co stało się z Sutton i nadal ma nadzieję, że pewnego dnia jego przyjaciółka wróci. Od kilku lat w związku z Alaską. 


Zayn Malik, 30 [zdjęcie]
Pięciokrotny mistrz formuły jeden, przyjaciel Liama. Po tragicznej śmierci swojej dziewczyny nie potrafił się pozbierać, ale z pomocą rodziny i przyjaciół udało mu się ponownie odzyskać chęć do życia. Doskonale rozumie Liama i za wszelką cenę stara mu się pomóc. [po kliknięciu na imię bohatera przeniesiesz się do zdjęcia]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz