poniedziałek, 17 listopada 2014

Zapowiedź rozdziału 8 (II seria)


- Ja rozumiem, że…

- Ty właśnie nic nie rozumiesz! – Przerwał jej. – Nic nie rozumiesz! Szukałem cię, robiłem wszystko, żeby się czegoś dowiedzieć, żeby upewnić się, że żyjesz… Ale to wszystko było na marne! Nie znalazłem nic! Zostałem tu sam, z małym dzieckiem, nie wiedziałem, co robić… Później pojawiła się Kim i gdy myślałem, że już mam wszystko zaplanowane nagle pojawiasz się ty po tylu latach i znowu mieszasz! – Wyrzucił z siebie.

- Znowu?

- Tak, znowu – odpowiedział. – Odkąd cię poznałem moje życie było ciągłym rollercoaster’em! Nie było ani chwili spokoju, ciągle coś się działo. Raz musiałem cię ratować, potem niańczyć, bo z niczym nie dawałaś sobie rady…

- Przepraszam – powiedziała ledwo dosłyszalnie, nie spodziewając się, że ta rozmowa nabierze takiego toru. Nie wiedziała, że była dla Liama, aż takim ciężarem, była przekonana, że naprawdę byli szczęśliw.

- Kocham cię - wydusił, przez łzy. Sutton zamilkła, a twarz Liama zrobiła nienaturalnie blada. 

_______________________________________________
Rzodział 7 (PRZECZYTAJ JEŚLI JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEŚ! :P)

Taka krótka zapowiedź na dobry początek tygodnia/na powitanie nowych czytelników/w ramach podziękowania za wsparcie i wspaniałe słowa/skończyłam oglądać Czas Honoru i nie wiem co teraz ze sobą zrobić :) Cały rozdział w środę :)

Do następnego;*

Czytasz = komentujesz!

9 komentarzy:

 1. O wow nie mogę się doczekać.....

  OdpowiedzUsuń
 2. O kurwa...zajebiste!

  OdpowiedzUsuń
 3. TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  LIAM KOCHA SUTTON!
  Amen,mogę umierać

  OdpowiedzUsuń
 4. O MÓJ BOŻE! A nie możesz dodać go już teraz?! Bardzo proszęęęęę! <33333 Kocham cię normalnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wytrzymam zaraz!! OMG!! daj jak najszybciej :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Też oglądam Czas Honoru. Boże czymu wszyscy których tak lubię muszą ginąć!!! To jest straszne :'(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem co czujesz :( ja sobie wykupilam Iple i widziałam już ostatni odcinek :( jesli nie widziałaś to się przygotuj... :P i w sumie teraz nie wiem co zrobić... Muszę poszukać sobie czegos nowego do oglądania... :)

   Usuń
 7. Nie mogę się już doczekać :3

  OdpowiedzUsuń
 8. "- Kocham cię - wydusIŁ, przez łzy." to nie jest literówka i to powiedział Liam...jeżeli tak to....gtdgftbduvytrecbmkgd!!!!
  nie mogę się tego doczekać ! ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń